تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

اهالی رسانه هتاکی یکی از قهرمانان اسبق کاراته را محکوم کردند

  در بیانیه ای خطاب به علیرضا سمندر؛
  اهالی رسانه هتاکی یکی از قهرمانان اسبق کاراته را محکوم کردند

  در پی فحاشی و هتاکی یکی از قهرمانان اسبق کاراته به خانواده یکی از اهالی قلم، جمعی از رزمی نویسان و فعالین عرصه رسانه با امضای بیانیه ای خطاب به علیرضا سمندر رییس فدراسیون کاراته، ضمن محکوم کردن این عمل قبیح قهرمان اسبق، ابراز امیدواری کردند برای پاک سازی فضای کاراته از افراد آلوده به زشتی ها قدم های شایسته ای برداشته شود.

  به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی ایپون نیوز، متن بیانیه امضا شده از سوی فعالین عرصه رسانه بدین شرح است:

  بسمه تعالی

  جناب آقای علیرضا سمندر ریاست محترم فدراسیون کاراته

  اینجانبان جمعی از اهالی رسانه ،نه از باب انتقاد که از روی تاسف چند سطری از واگویه های درونی خود را در عکس العمل به یکی از قهرمانان اسبق زیرمجموعه شما "مهدی عموزاده" به رشته تحریر درمی آوریم با این امید که کاراته ایران هرگز شاهد تولد دوباره پدیده شوم بی اخلاقی نگردد.

  نقد، پیشنهاد راهکار و ایجاد انگیزه در میان خانواده بزرگ کاراته رسالتی است که همواره سنگینی آن را بر دوش خود حس کرده ایم. اینکه همواره در پیروزیها تک چهره ها به قلم ما بزرگ می شوند مایه خوشحالی ماست، همان طور که در شکست ها گاهی اوقات پیکان تیز دلیل ناکامی ها ما را نشانه می رود، اما دم نمی زنیم. اصولا یک نویسنده و تحلیلگر- رشته ای که خود همواره مظلوم بوده - پی تمام مشکلات را بر تن می مالد و این هم جای گلایه ندارد!

  بر آنان که حتی از دور دستی بر آتش رسانه دارند پوشیده نیست که قدم گذاردن در این راه و تلاش برای بازگو کردن حقایق علی رغم هزینه سنگین معنوی از بعد مادی – در قیاس با بسیاری از مشاغل– منفعتی ندارد . به واقع جستجویی سرسری در زندگی اجتماعی خبرنگاران هم نشان می دهد که تک تک آنها به کارشان عشق می ورزند و این عشق آنها را از قلم و صفحه تایپ جدا نمی کند که اگر جز این بود یک لحظه هم کارشان را دنبال نمی کردند.

  جناب آقای سمندر، تمام اینها بیان شد که بدانید مهدی عموزاده، کاراته کایی که تک تک ما برای بزرگ شدنش قلم فرسایی ها کردیم در کمال وقاحت به یکی از همکاران رسانه ای - بی جهت و تنها به دلیل زیاده خواهی - سخنانی را منتسب کرده، تهمت هایی را روا داشته و از همه بدتر دشنام هایی را داده که سنگ هم از شنیدنش آب خواهد شد!

  بی هیچ شک و تردیدی ما اهالی رسانه هتاکی این قهرمان اسبق به اعضا خانواده انوشیروان دادگر یکی از قدیمی های اهالی قلم در عرصه هنرهای رزمی را محکوم می کنیم و امیدواریم برای پاک سازی فضای کاراته از افراد آلوده به زشتی ها شما هم قدمی شایسته بردارید.


  شهروز صدر حقیقی ( هفته نامه عصر ورزش) جمشید حمیدی (روزنامه شوت ورزشی) فتح اله فتحی(روزنامه خبرورزشی) حسین رامادان (مجله دنیای ورزش)، محمد بیرامی (خبرگزاری مهر)، محمد حسن نژاد ( خبرگزاری ایسنا)، امیر میرزاییان (خبرگزاری ایرنا)، حسن صفوی ( خبرگزاری فارس)، بابک صمیمی (پایگاه خبری ایپون نیوز) سید ایمان میری (خبرگزاری تسنیم)، جواد منتخبی (خبرگزاری ایلنا) آنا سلیمانی (روزنامه ایران ورزشی)، رضا فیض آبادی (رادیو ورزش) علی مغانی (هفته نامه بشیر)سیامک آقایاری (مجله رزم)، یاسمن سرخیل ( خبرگزاری برنا)، سید محمدرضا آقایی میر (باشگاه خبرنگاران)


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 29 بهمن 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 29 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160246
 • بازدید امروز :214758
 • بازدید داخلی :22943
 • کاربران حاضر :190
 • رباتهای جستجوگر:326
 • همه حاضرین :516

تگ های برتر